Üretim
Ring Tesisi
Ring Tesisi

Yüksek standartlardaki üretim kalitemiz, profesyonel üretim ve yönetim anlayışımız, hızlı ve sorunsuz ürün ve hizmetlerimiz neticesinde, teknolojik gelişmeler ve müşteri talepleri doğrultusunda ring üretim hattı hizmete açılmıştır.

Tesisimiz, 16.000 m2 modern kapalı alanda ve toplam 24.000 İğ kapasiteyle 15.000 kg/gün ring ipliği üreterek sektörde önemli bir pazar payına sahiptir. Halen tesisimizde, örme ve dokuma torsiyonda Ne 16/1 - Ne 40/1 aralığında Ring Karde ipliği, Ne 16/1 - Ne 50/1aralığında Ring Penye ipliği üretilmektedir.

Tesisimizde, Harman hallaç grubu, Taraklar, Cer makineleri, Penyöz, Penye makineleri, Fitil ring makineleri Rieter firmasından; bobin makineleri ise SCHLAFHORSTH  ve MURATA firmalarından temin edilmiştir. Bobin makinelerimizin tamamında  USTER QUANTUM bulunmaktadır. İşletmemizde yabancı elyaf  ayırıcı olarak 2 adet  JOSSI VISION SHIELD bulunmaktadır. İşletmemizdeki klima santralleri ve altyapısı LUWA AG (İsviçre) tarafından projelendirilmiş olup, makine ve ekipmanlar yine LUWA AG'den temin edilmiştir. En son teknoloji ürünü RIETER-G33 marka iplik makineleri, tam teşekküllü laboratuarı ve eğitimli personeliyle uluslararası standartları yakalamış tesisimizde yine uluslar arası kalite standartlarında iplik üretilmektedir. Üretimin her aşaması büyük bir özenle planlanmakta ve sonuçların ” Uster Standartları” na uygunluğu sağlanmaktadır.

Penyözden çıkan vatkalar, SERVOLAP tam otomasyonlu vatka taşıma sistemi sayesinde zaman kaybı olmadan ve şerit kalitesi bozulmadan penye grubu makinelerine otomatik olarak aktarılmaktadır. Üretilen ipliklerimiz XORELLA iplik kondisyonlama makinesinde kondisyonlandıktan sonra ambalajlanarak sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Firmamızın kaliteli iplik üretme konusunda gösterdiği bu hassasiyet ve kararlılığın bir neticesi olarak, ürünlerimiz uluslararası pazarlarda her geçen gün daha sağlam bir yer edinmektedir.

Tesise Ait Diğer Görseller
Osmanbey'den Haberler
16 Şubat 2015
Morocco Style /Casablanca' D...
10 - 12 Mart 2015 tarihleri arasında Casablanca' da düzenl...
22 Mayıs 2014
İhracat Rekortmenleri Ödülleri
Zafer Çağlayan, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın düze...
22 Mayıs 2014
Okulumuzun Açılışı
Osman Arıkan Okulunda Ders Zili Çaldı
22 Mayıs 2014
Başbakan Sn Recep Tayyip Erdoğan...
Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 04.05.2012 Cuma günü i...