Üretim
Kompakt Tesisimiz
Kompakt Tesisimiz

Yüksek standartlardaki üretim kalitemiz, profesyonel üretim ve yönetim anlayışımız, hızlı ve sorunsuz ürün ve hizmetlerimiz neticesinde, 2011 yılının  Nisan ayında ring kompakt üretim hattı hizmete başlamıştır.

Müşteri ve kalite odaklı üretim anlayışımız doğrultusunda, sağlam bir alt yapı ve mevcut en son teknoloji ile donatılan tesisimiz, 25.000 M2 modern kapalı alanı ve toplam 50.000 İğ sayısı ve 30.000 kg/gün Ne 30/1 Penye Kompakt üretim kapasitesiyle sektörde önemli bir pazar payına sahiptir. Halen tesisimizde, örme ve dokumatorsiyonda Ne 16/1 - Ne 80/1 aralığında Ring Penye kompakt ipliği üretilmektedir.

Bilgi ve teknoloji yi bir araya getirdik, sizin için üretiyoruz.

Tesisimizde, Harman hallaç grubu, Taraklar, Cer makineleri, Penyöz, Penye makineleri, ring makineleri Rieter firmasından; Fitil makineleri Marzoli; bobin makineleri ise SCHLAFHORSTH (Autoconer X5) firmasından temin edilmiştir. Bobin Makinelerimizin tamamında USTER QUANTUM 3 bulunmaktadır. İşletmemizde yabancı elyaf ayırıcı olarak 3 adet JOSSİ VISION SHIELD bulunmaktadır. Jossi uster quantum 3 pamuk içerisindeki beyaz renkli polipropilen  yabncı maddeleride temizlemektedir.İşletmemizde son sistem klima santralleri kurularak, çalışılan materyal ve iş sağlığı ve güvenliği açısından işletmede en uygun ortam şartları sağlanmaktadır. Tesisimizde en son teknoloji ürünü RIETER-K45 COMPACT marka iplik makineleri, tam teşekküllü laboratuarı ve eğitimli personeliyle uluslararası standartları yakalamıştır. Eğitimli personelimiz ve gelişmiş laboratuar imkânlarımızla uluslar arası kalite standartlarında iplik üretiyoruz. Üretimin her aşaması büyük bir özenle planlanmakta ve sonuçların ” Uster Standartları” na uygunluğu sağlanmaktadır.

Penyözden çıkan vatkalar, SERVOLAP tam otomasyonlu vatka taşıma sistemi sayesinde zaman kaybı olmadan ve şerit kalitesi bozulmadan penye grubu makinelerine otomatik olarak aktarılmaktadır. U.T.I.T fitil taşıma sistemi ile fitil makaraları ringlere otomatik olarak sevk edilmektedir.

Üretilen ipliklerimiz XORELLA iplik kondisyonlama makinesinde kondisyonlandıktan sonra ambalajlanarak sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Firmamızın kaliteli iplik üretme konusunda gösterdiği bu hassasiyet ve kararlılığın bir neticesi olarak, ürünlerimiz uluslararası pazarlarda her geçen gün daha sağlam bir yer edinmektedir.

Tesise Ait Diğer Görseller
Osmanbey'den Haberler
16 Şubat 2015
Morocco Style /Casablanca' D...
10 - 12 Mart 2015 tarihleri arasında Casablanca' da düzenl...
22 Mayıs 2014
İhracat Rekortmenleri Ödülleri
Zafer Çağlayan, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın düze...
22 Mayıs 2014
Okulumuzun Açılışı
Osman Arıkan Okulunda Ders Zili Çaldı
22 Mayıs 2014
Başbakan Sn Recep Tayyip Erdoğan...
Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 04.05.2012 Cuma günü i...